متن آهنگ فلفل نبین چه ریزه از گوگوش

وینفرد شفر سرمربی استقلال در دیدار با نفت مسجد سلیمان بازی شماره 30 خود روی نیمکت آبی های تهرانی را به پایان رساند و تبدیل به ششمین سرمربی استقلال شد که 30 بازی را در لیگ برتر روی نیمکت این تیم تجربه کرده است.

سرمربی آلمانی استقلال که اولین مربی خارجی با 30 تجربه لیگ برتر برای استقلال محسوب می شود، دومین عملکرد خوب را در این تعداد بازی برای خود ثبت کرده تا بالاتر از چهره هایی مانند منصوریان، مظلومی، مرفاوی و پورحیدری قرار بگیرد.

دانلود آهنگ حالا باور بکنم یا نکنم

شفر در این مدت 15 برد، 12 تساوی و 3 شکست کسب کرده و موفق به جمع آوری 57 امتیاز شده که این تعداد امتیاز 63 درصد امتیازات را شامل می شود و با توجه به اینکه آغاز حضور او در استقلال از میانه های فصل بود، سرمربی استقلال نتیجه گیری بسیار خوبی را داشته و تنها دو امتیاز از امیر قلعه نویی با 59 امتیاز فاصله دارد.

تیم شفر در این مدت بهترین عملکرد را در خط دفاعی با دریافت تنها 14 گل داشته و با ثبت 46 گل زده دومین عملکرد خوب را پس از تیم امیر قلعه نویی ثبت کرده تا با تفاضل گل عالی 32، عملکرد بسیار خوبی در این بخش داشته باشد و با اختلاف در رده اول قرار گیرد.

در این جدول رده بندی امیر قلعه نویی با کسب 59 امتیاز از 30 مسابقه، در صدر قرار دارد و علیرضا منصوریان با 57 امتیاز و تفاضل گل پایین تر نسبت به شفر در رده سوم قرار می گیرد و مظلومی، مرفاوی و پورحیدری در رتبه های بعدی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *