متن اهنگ منو بشناس از گوگوش

سعید عزیزیان که در حال حاضر مربی دروازه بان های تیم دسته اولی پرسپولیس پاکدشت به شمار می رود در مورد چالش به وجود آمده در استقلال می گوید: به اعتقاد من مهدی رحمتی یک گلر خوب و باتجربه است و حسین حسینی هم در عین جوانی تجربه خوبی از بازی کردن به دست آورده است. بازی کردن این دو و هم چنین مشکل به وجود نیامدن بین آنها و هم چنین تیم مسئله ای است که باید از سوی شفرو هم چنین مربی دروازه بان ها مدیریت شود.

دانلود آهنگ گاهی خنده گاهی گریه از گوگوش
ما در پرسپولیس درگیر این موضوع بودیم. در پرسپولیس علاوه بر رودباریان، واعظی و کریمی، حقیقی هم حضور داشت و به واقع ما چهار دروازه بان داشتیم اما هیچ گاه اجازه ندادیم که بین این دروازه بان ها مشکلی ایجاد شود و تیم صدمه ببیند.

کاملا مخالف این هستم که تیم باید یک دروازه بان تاپ داشته باشد و دروازه بان دوم کمی در شرایط پایین تری قرار داشته باشد تا نیمکت نشینی را تحمل کند. به اعتقاد من تیم بزرگ باید دو دروازه بان خوب داشته باشد و حتی سه تا. اگر غیر از این باشد دروازه بان اصلی صدمه ببیند یا محروم شود وقتی دروازه بان دوم به میدان می رود تیم دلهره خواهد داشت. این دلهره باعث می شود تیم به راحتی امتیاز از دست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *